Oferta poradni

Oferujemy usługi z zakresu doradztwa żywieniowego na najwyższym poziomie. Dla nas najważniejsze są Twoje potrzeby i oczekiwania. To Ty określasz cel, a ja znajdę rozwiązanie dostosowane do twoich oczekiwań.
Szanując Państwa czas, wizyty w gabinecie odbywają się po wcześniejszym telefonicznie uzgodnionym terminie.


sportmenka Dla sportowców i intensywnie ćwiczących.

Sport jest dla człowieka symbolem znakomitego samopoczucia i zdrowia. Jedni uprawiają sport dla zdrowia i znakomitej sylwetki, inne traktują go wyczynowo i ich celem jest osiągnięcie jak najlepszych wyników na zawodach. Sport i zdrowie są ze sobą bardzo mocno powiązane, jest to wzajemność zależna.

Sport pomaga utrzymać dobrą kondycję – zdrowie. Z drugiej strony zdrowie pomaga i warunkuje postęp w sukcesach sportowych. Profesjonalne podejście do żywienia jest nie mniej ważne jak profesjonalnie dobrany program treningowy. Prawidłowa dieta jest elementem wspomagającym trening, przyspieszająca regenerację, oraz umożliwiająca prawidłowy rozwój organizmu. Dieta dla sportowca powinna być dostosowana do płci, wieku oraz rodzaju uprawianej dyscypliny sportowej. Aby Twój wysiłek nie poszedł na marne, skontaktuj się z nami z całą pewnością przygotujemy odpowiednia dietę do sportu jaki uprawiasz. Wszystkie diety są tworzone indywidualnie w zależności od uprawianej dyscypliny oraz potrzeb Twojego organizmu.

Zapraszam na konsultację osoby:
  • Uprawiające sport zawodowo.
  • Uprawiające sport rekreacyjnie.
  • Rozpoczynające aktywność fizyczną.
Z nami osiągniesz lepsze wyniki – przekonaj się!